expression

dla piękna kobiet

genUS dedykuje swoje doświadczenie i jakość swoich produktów kobietom, aby podkreślić ich urok i elegancję. Formuły dla każdych wymagań, do stosowania zarówno w salonie, jak i w domu.

polishing spray

spray nabłyszczający
Bezpośredni nie utrwalający, idealny do podkreślenia fryzury. Zapewniający witalność, blask i siłę włosom bez natłuszczania. Szybko schnący.

extreme gel

Ekstremalny Żel – Wyjątkowo silny
Idealny do modelowania fryzur z najbardziej ekstremalnym stylem, gwarantującym doskonałą szczelność, oddzielenie nici i długą żywotność na każdym typie włosów. Obecność Panax Ginseng, bogate w Aminokwasy i Sole Mineralne, przynosi siłę i pokarm do włosów, również przeprowadzenie potężne działanie rewitalizujące i anty-aging.

shine wax

błyszczący wosk
Błyszczący Wosk, podkreśla kreatywność fryzury.

extra mocny lakier do włosów

lakier w sprayu extra forte
Innowacyjna koncepcja szybkoschnącego utrwalania. Wystarczy kilka gestów, aby ukształtować włosy, nie obciążając ich. Stosuje się go na wilgotne i suche włosy. Można łatwo go usunąc rozczesując włosy.

spray termoprotettivo.

spray termoochronny
Spray termoochronny z filmem i dzianiem antystatycznym. Chroni włosy przed wysoką temperaturą i wysuszeniem, czyni je jedwabistymi i błyszczącymi. Ułatwia prostowanie przy użyciu instrumentów o wysokiej temperaturze.

matt shape

pasta modelująca z efektem matowym
Pasta modelująca do modelowania kształtowania krótkich i nowoczesnych fryzur z matowym efektem.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej